O NÁS
O NÁS

Obchodní společnost EURODELTA spol. s r.o., byla založena roku 1991 s ideou exportu tuzemských výrobků do zahraničí. Orientace byla zejména na výrobky dřevařského a hračkářského průmyslu (např. dřevostavby, dřevěné hračky, dřevěné kancelářské doplňky, speciální nábytek pro výstavnictví).

V následném období se předmět činnosti začal rozšiřovat i o dovoz vybraného značkového zboží v oblasti modelů automobilů. První dováženou značkou byly modely automobilů od světoznámé společnosti BBURAGO z Itálie. S ohledem na požadavky tuzemského trhu následovolo rozšíření o další značky: SOLIDO, NEW RAY a BUSCH.

Modely automobilů dodáváme do tuzemské obchodní sítě nebo společnostem, které mají návaznost na motorismus a rády využívají modely automobilů k reklamním účelům.

Od roku 2005 se společnost orientuje na dovoz papírenského zboží. Dodáváme buďto různé materiály k další výrobě nebo hotové produkty a polotovary určené k dekoraci nebo tvoření ve volném čase.

V průběhu existence obchodní společnosti EURODELTA spol. s r.o. se vygenerovala aktivita, kterou je kompletace různých výrobků pro významné zahraniční společnosti.

Společnost ke své činnosti využívá celkem 780 m2 výrobní plochy a 1 800 m2 skladových prostor. Vytvořila 58 pracovních míst.

NjUyMjNl